Activă PRAHOVA

MICRO STAR DALMA SRL

CUI
35468692
Reg. Comerț
J29/117/2016
Înregistrată
22.01.2016
Sediu social JUD. PRAHOVA, SAT FILIPEŞTII DE PĂDURE COM. FILIPEŞTII DE PĂDURE, STR. PRINCIPALĂ, NR.406, cod poștal 107245
11.53
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 22.01.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
123.098 RON
▲ 53% vs 2024
Profit net
91.769 RON
▲ 23% vs 2024
Capitaluri proprii
92.424 RON
▲ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

025 k49 k74 k98 k123 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 80.609 RON2025 · Cifră de afaceri: 123.098 RON2021 · Profit: 108.269 RON2022 · Profit: 109.371 RON2023 · Profit: 82.618 RON2024 · Profit: 74.398 RON2025 · Profit: 91.769 RON2021 · Datorii: 1.566 RON2022 · Datorii: 83.234 RON2023 · Datorii: 3.931 RON2024 · Datorii: 4.309 RON2025 · Datorii: 60.840 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MICRO STAR DALMA SRL a avut o cifră de afaceri de 123.098 RON în 2025, cu un profit net de 91.769 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 123.098 80.609 0 0 0
Profit net 91.769 74.398 82.618 109.371 108.269
Capitaluri proprii 92.424 74.638 82.858 109.611 108.509
Active totale 153.264 78.947 86.789 192.845 110.075
Datorii totale 60.840 4.309 3.931 83.234 1.566
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

11.53
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.