Activă Plătitor TVA BIHOR

DEMCOM PLUS SRL

CUI
34731757
Reg. Comerț
J05/1050/2015
Înregistrată
02.07.2015
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, PŢA. NUCETULUI, NR.11, BL.B5, ET.2, AP.211, cod poștal 410491
1.19
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 02.07.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
714.286 RON
▼ 93% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
652.840 RON
▲ 614% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,0 mil4,0 mil6,1 mil8,1 mil10 mil2020 · Cifră de afaceri: 4.453.890 RON2021 · Cifră de afaceri: 7.849.294 RON2022 · Cifră de afaceri: 9.778.350 RON2023 · Cifră de afaceri: 10.099.412 RON2025 · Cifră de afaceri: 714.286 RON2020 · Profit: 38.792 RON2021 · Profit: 211 RON2022 · Profit: 99.450 RON2023 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 1.049.952 RON2021 · Datorii: 1.751.792 RON2022 · Datorii: 2.448.271 RON2023 · Datorii: 3.525.264 RON2025 · Datorii: 3.621.360 RON20202021202220232025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DEMCOM PLUS SRL a avut o cifră de afaceri de 714.286 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252023202220212020
Cifră de afaceri netă 714.286 10.099.412 9.778.350 7.849.294 4.453.890
Profit net 0 0 99.450 211 38.792
Capitaluri proprii 652.840 91.383 104.809 205.359 205.148
Active totale 4.274.200 3.616.647 2.553.080 1.957.151 1.255.100
Datorii totale 3.621.360 3.525.264 2.448.271 1.751.792 1.049.952
Număr mediu salariați 0 4 10 6 1

Analiză de risc — insolvență

1.19
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.