Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

DA-CONA SRL

CUI
3961071
Reg. Comerț
J13/1487/1993
Înregistrată
20.05.1993
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. INTERIOARĂ 2, NR.2, cod poștal 900229
9.87
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 20.05.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
854.541 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
475.019 RON
▲ 70% vs 2024
Capitaluri proprii
552.481 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0345 k691 k1,0 mil1,4 mil1,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.578.924 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.726.430 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.536.828 RON2024 · Cifră de afaceri: 973.150 RON2025 · Cifră de afaceri: 854.541 RON2021 · Profit: 258.046 RON2022 · Profit: 301.016 RON2023 · Profit: 791.982 RON2024 · Profit: 279.751 RON2025 · Profit: 475.019 RON2021 · Datorii: 342.250 RON2022 · Datorii: 332.123 RON2023 · Datorii: 330.978 RON2024 · Datorii: 110.532 RON2025 · Datorii: 429.841 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DA-CONA SRL a avut o cifră de afaceri de 854.541 RON în 2025, cu un profit net de 475.019 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 854.541 973.150 1.536.828 1.726.430 1.578.924
Profit net 475.019 279.751 791.982 301.016 258.046
Capitaluri proprii 552.481 636.964 1.531.031 1.061.444 1.072.513
Active totale 982.322 747.496 1.862.009 1.393.567 1.414.763
Datorii totale 429.841 110.532 330.978 332.123 342.250
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.87
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.