Activă Plătitor TVA CLUJ

SIGNMAKER SRL

CUI
33361028
Reg. Comerț
J12/2112/2014
Înregistrată
08.07.2014
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. LĂPUŞULUI, NR.29, cod poștal 400171
5.33
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 08.07.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
668.327 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
132.510 RON
▲ 163% vs 2024
Capitaluri proprii
414.624 RON
▼ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0156 k312 k467 k623 k779 k2021 · Cifră de afaceri: 485.167 RON2022 · Cifră de afaceri: 582.719 RON2023 · Cifră de afaceri: 778.892 RON2024 · Cifră de afaceri: 650.371 RON2025 · Cifră de afaceri: 668.327 RON2021 · Profit: 46.006 RON2022 · Profit: 42.060 RON2023 · Profit: 329.178 RON2024 · Profit: 50.465 RON2025 · Profit: 132.510 RON2021 · Datorii: 264.423 RON2022 · Datorii: 385.220 RON2023 · Datorii: 402.909 RON2024 · Datorii: 504.730 RON2025 · Datorii: 492.949 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SIGNMAKER SRL a avut o cifră de afaceri de 668.327 RON în 2025, cu un profit net de 132.510 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 668.327 650.371 778.892 582.719 485.167
Profit net 132.510 50.465 329.178 42.060 46.006
Capitaluri proprii 414.624 481.033 467.108 940.716 898.656
Active totale 906.079 865.763 750.017 1.205.936 1.043.079
Datorii totale 492.949 504.730 402.909 385.220 264.423
Număr mediu salariați 3 3 2 2 4

Analiză de risc — insolvență

5.33
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.