Activă CĂLĂRAŞI

ALESIA SHOP STAR S.R.L.

CUI
38726753
Reg. Comerț
J2018000048513
Înregistrată
22.01.2018
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. OLTENIŢA, STR. 23 APRILIE, NR.104, cod poștal 915400
42.95
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Olteniţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 22.01.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
186.581 RON
▼ 36% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
94.183 RON
▼ 35% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

058 k117 k175 k234 k292 k2021 · Cifră de afaceri: 95.309 RON2022 · Cifră de afaceri: 135.897 RON2023 · Cifră de afaceri: 186.190 RON2024 · Cifră de afaceri: 292.413 RON2025 · Cifră de afaceri: 186.581 RON2021 · Profit: 13.849 RON2022 · Profit: 43.200 RON2023 · Profit: 97.314 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 17.072 RON2022 · Datorii: 4.014 RON2023 · Datorii: 9.618 RON2024 · Datorii: 3.420 RON2025 · Datorii: 2.704 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ALESIA SHOP STAR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 186.581 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 186.581 292.413 186.190 135.897 95.309
Profit net 0 0 97.314 43.200 13.849
Capitaluri proprii 94.183 145.455 207.499 110.185 66.985
Active totale 96.261 148.875 217.117 114.199 84.057
Datorii totale 2.704 3.420 9.618 4.014 17.072
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

42.95
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.