Activă Plătitor TVA PRAHOVA

RAI INTER LOGISTICS SRL

CUI
31229234
Reg. Comerț
J2013000238294
Înregistrată
14.02.2013
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. PICTOR ROSENTHAL, NR.12, cod poștal 100421
9.82
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 14.02.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
11.015.697 RON
▲ 23% vs 2024
Profit net
801.470 RON
▲ 25% vs 2024
Capitaluri proprii
876.209 RON
▼ 18% vs 2024
Număr mediu angajați
7
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,2 mil4,4 mil6,6 mil8,8 mil11 mil2021 · Cifră de afaceri: 9.314.885 RON2022 · Cifră de afaceri: 8.281.720 RON2023 · Cifră de afaceri: 8.826.470 RON2024 · Cifră de afaceri: 8.947.228 RON2025 · Cifră de afaceri: 11.015.697 RON2021 · Profit: 476.146 RON2022 · Profit: 431.615 RON2023 · Profit: 505.111 RON2024 · Profit: 641.857 RON2025 · Profit: 801.470 RON2021 · Datorii: 232.679 RON2022 · Datorii: 1.566.552 RON2023 · Datorii: 175.971 RON2024 · Datorii: 370.990 RON2025 · Datorii: 734.871 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RAI INTER LOGISTICS SRL a avut o cifră de afaceri de 11.015.697 RON în 2025, cu un profit net de 801.470 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 11.015.697 8.947.228 8.826.470 8.281.720 9.314.885
Profit net 801.470 641.857 505.111 431.615 476.146
Capitaluri proprii 876.209 1.074.738 1.954.621 1.449.510 1.794.895
Active totale 1.585.736 1.423.716 2.106.136 2.992.310 2.004.464
Datorii totale 734.871 370.990 175.971 1.566.552 232.679
Număr mediu salariați 7 7 6 6 4

Analiză de risc — insolvență

9.82
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.