Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DUNALAKK COLOR SRL

CUI
15872423
Reg. Comerț
J2003014759409
Înregistrată
05.11.2003
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALEEA BRASOVENI, NR.3, BL.18, SC.A, ET.2, AP.14, cod poștal 23611
3.05
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 05.11.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
6.456.521 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
10.764 RON
▲ 82% vs 2024
Capitaluri proprii
1.037.139 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,5 mil3,1 mil4,6 mil6,1 mil7,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 6.856.702 RON2022 · Cifră de afaceri: 7.628.280 RON2023 · Cifră de afaceri: 6.797.460 RON2024 · Cifră de afaceri: 6.562.475 RON2025 · Cifră de afaceri: 6.456.521 RON2021 · Profit: 228.826 RON2022 · Profit: 135.046 RON2023 · Profit: 3.339 RON2024 · Profit: 5.921 RON2025 · Profit: 10.764 RON2021 · Datorii: 1.559.751 RON2022 · Datorii: 1.502.864 RON2023 · Datorii: 1.493.402 RON2024 · Datorii: 1.794.566 RON2025 · Datorii: 1.790.042 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DUNALAKK COLOR SRL a avut o cifră de afaceri de 6.456.521 RON în 2025, cu un profit net de 10.764 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 6.456.521 6.562.475 6.797.460 7.628.280 6.856.702
Profit net 10.764 5.921 3.339 135.046 228.826
Capitaluri proprii 1.037.139 1.026.375 1.020.454 1.017.115 882.069
Active totale 2.822.712 2.819.346 2.512.586 2.518.680 2.442.848
Datorii totale 1.790.042 1.794.566 1.493.402 1.502.864 1.559.751
Număr mediu salariați 5 5 5 5 5

Analiză de risc — insolvență

3.05
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.