Activă Plătitor TVA OLT

MAR CONSTRUCT TRANSPORT 2008 SRL

CUI
24724353
Reg. Comerț
J2008001175288
Înregistrată
10.11.2008
Sediu social JUD. OLT, SAT BERIA DE JOS COM. OPORELU,, cod poștal 237296
7.98
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4211
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 10.11.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.354.860 RON
▼ 44% vs 2024
Profit net
13.721 RON
▼ 70% vs 2024
Capitaluri proprii
6.583.127 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
7
▼ 22% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,2 mil2,4 mil3,6 mil4,9 mil6,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 6.081.145 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.341.587 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.775.798 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.950.319 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.354.860 RON2021 · Profit: 1.086.335 RON2022 · Profit: 190.710 RON2023 · Profit: 1.768.730 RON2024 · Profit: 46.457 RON2025 · Profit: 13.721 RON2021 · Datorii: 2.729.523 RON2022 · Datorii: 1.595.220 RON2023 · Datorii: 2.299.789 RON2024 · Datorii: 2.296.332 RON2025 · Datorii: 2.316.573 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAR CONSTRUCT TRANSPORT 2008 SRL a avut o cifră de afaceri de 3.354.860 RON în 2025, cu un profit net de 13.721 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.354.860 5.950.319 5.775.798 3.341.587 6.081.145
Profit net 13.721 46.457 1.768.730 190.710 1.086.335
Capitaluri proprii 6.583.127 6.680.744 6.775.647 5.006.917 4.846.807
Active totale 9.644.637 9.663.098 9.547.983 6.817.596 7.791.789
Datorii totale 2.316.573 2.296.332 2.299.789 1.595.220 2.729.523
Număr mediu salariați 7 9 9 11 9

Analiză de risc — insolvență

7.98
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4211).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.