Activă Plătitor TVA BIHOR

DUMTER CONSTRUCT S.R.L.

CUI
28231838
Reg. Comerț
J05/522/2011
Înregistrată
23.03.2011
Sediu social JUD. BIHOR, SAT PALEU COM. PALEU, PALEU, NR.1127, cod poștal 417166
8.88
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4211
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 23.03.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.103.515 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
238.597 RON
▲ 264% vs 2024
Capitaluri proprii
345.946 RON
▲ 91% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0221 k441 k662 k883 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 410.305 RON2022 · Cifră de afaceri: 434.560 RON2023 · Cifră de afaceri: 907.302 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.023.705 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.103.515 RON2021 · Profit: 69.865 RON2022 · Profit: 9.455 RON2023 · Profit: 16.552 RON2024 · Profit: 65.483 RON2025 · Profit: 238.597 RON2021 · Datorii: 126.581 RON2022 · Datorii: 93.664 RON2023 · Datorii: 184.914 RON2024 · Datorii: 132.371 RON2025 · Datorii: 270.976 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DUMTER CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.103.515 RON în 2025, cu un profit net de 238.597 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.103.515 1.023.705 907.302 434.560 410.305
Profit net 238.597 65.483 16.552 9.455 69.865
Capitaluri proprii 345.946 181.357 275.875 259.323 570.921
Active totale 616.922 313.728 460.789 352.987 697.304
Datorii totale 270.976 132.371 184.914 93.664 126.581
Număr mediu salariați 5 6 6 6 5

Analiză de risc — insolvență

8.88
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4211).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.