Activă Plătitor TVA HARGHITA

BERT-CONSTRUCT SRL

CUI
23140054
Reg. Comerț
J2008000083195
Înregistrată
30.01.2008
Sediu social JUD. HARGHITA, SAT SÂNDOMINIC COM. SÂNDOMINIC, , NR.1745
10.82
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4333
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 30.01.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.753.361 RON
▲ 75% vs 2024
Profit net
842.623 RON
▲ 2511% vs 2024
Capitaluri proprii
850.027 RON
▲ 2316% vs 2024
Număr mediu angajați
11
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0551 k1,1 mil1,7 mil2,2 mil2,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.602.746 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.389.193 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.896.088 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.571.331 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.753.361 RON2021 · Profit: 358.768 RON2022 · Profit: 349.623 RON2023 · Profit: 464.398 RON2024 · Profit: 32.278 RON2025 · Profit: 842.623 RON2021 · Datorii: 196.714 RON2022 · Datorii: 277.002 RON2023 · Datorii: 196.672 RON2024 · Datorii: 337.850 RON2025 · Datorii: 635.340 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BERT-CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 2.753.361 RON în 2025, cu un profit net de 842.623 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.753.361 1.571.331 1.896.088 1.389.193 1.602.746
Profit net 842.623 32.278 464.398 349.623 358.768
Capitaluri proprii 850.027 35.182 467.302 406.039 687.996
Active totale 1.485.367 373.032 663.974 683.041 884.710
Datorii totale 635.340 337.850 196.672 277.002 196.714
Număr mediu salariați 11 11 13 13 15

Analiză de risc — insolvență

10.82
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4333).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.