Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

DUNCA GLOBAL TOPCONSTRUCT S.R.L.

CUI
39430259
Reg. Comerț
J2018000794241
Înregistrată
31.05.2018
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. PICTOR NICOLAE GRIGORESCU, NR.103, cod poștal 435500
4.19
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4333
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 31.05.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
17.355 RON
▼ 69% vs 2024
Profit net
721 RON
Capitaluri proprii
15.898 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k22 k34 k45 k56 k2021 · Cifră de afaceri: 19.328 RON2022 · Cifră de afaceri: 25.882 RON2023 · Cifră de afaceri: 47.101 RON2024 · Cifră de afaceri: 56.134 RON2025 · Cifră de afaceri: 17.355 RON2021 · Profit: 2.768 RON2022 · Profit: 4.897 RON2023 · Profit: 6.785 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 721 RON2021 · Datorii: 22.606 RON2022 · Datorii: 5.366 RON2023 · Datorii: 37.402 RON2024 · Datorii: 49.578 RON2025 · Datorii: 18.188 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DUNCA GLOBAL TOPCONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 17.355 RON în 2025, cu un profit net de 721 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 17.355 56.134 47.101 25.882 19.328
Profit net 721 0 6.785 4.897 2.768
Capitaluri proprii 15.898 15.177 20.735 13.967 9.070
Active totale 34.086 132.755 126.137 87.333 64.676
Datorii totale 18.188 49.578 37.402 5.366 22.606
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

4.19
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4333).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.