Activă SUCEAVA

YRA CONSTRUCT SRL

CUI
22220244
Reg. Comerț
J33/1225/2007
Înregistrată
07.08.2007
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, STR. MIHAI VITEAZU, NR.1, cod poștal 725100
0.64
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4211
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 07.08.2007)

Date financiare 2015

Cifră de afaceri netă
4.173 RON
▲ 773% vs 2014
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
2.013 RON
▼ 87% vs 2014
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

04 k9 k13 k18 k22 k2011 · Cifră de afaceri: 0 RON2012 · Cifră de afaceri: 0 RON2013 · Cifră de afaceri: 0 RON2014 · Cifră de afaceri: 478 RON2015 · Cifră de afaceri: 4.173 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 0 RON2013 · Profit: 0 RON2014 · Profit: 0 RON2015 · Profit: 0 RON2011 · Datorii: 551 RON2012 · Datorii: 551 RON2013 · Datorii: 0 RON2014 · Datorii: 12.872 RON2015 · Datorii: 22.316 RON20112012201320142015
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

YRA CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 4.173 RON în 2015, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20152014201320122011
Cifră de afaceri netă 4.173 478 0 0 0
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii 2.013 15.920 31.275 31.882 31.888
Active totale 24.329 28.792 31.275 32.433 32.439
Datorii totale 22.316 12.872 0 551 551
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.64
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2015. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4211).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.