Activă Plătitor TVA BISTRIŢA-NĂSĂUD

CML.RO SRL

CUI
9337248
Reg. Comerț
J06/148/1997
Înregistrată
10.04.1997
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. BECLEAN, STR. PARCULUI, NR.2A, cod poștal 425100
3.60
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bistriţa Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4211
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
29 ani (din 10.04.1997)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
260.358.183 RON
▲ 43% vs 2024
Profit net
16.004.965 RON
▲ 73% vs 2024
Capitaluri proprii
38.085.980 RON
▲ 26% vs 2024
Număr mediu angajați
231
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

052 mil104 mil156 mil208 mil260 mil2021 · Cifră de afaceri: 116.043.629 RON2022 · Cifră de afaceri: 159.789.824 RON2023 · Cifră de afaceri: 185.764.602 RON2024 · Cifră de afaceri: 182.290.669 RON2025 · Cifră de afaceri: 260.358.183 RON2021 · Profit: 1.673.422 RON2022 · Profit: 2.394.362 RON2023 · Profit: 7.119.133 RON2024 · Profit: 9.241.175 RON2025 · Profit: 16.004.965 RON2021 · Datorii: 46.894.367 RON2022 · Datorii: 61.023.271 RON2023 · Datorii: 65.988.731 RON2024 · Datorii: 87.646.544 RON2025 · Datorii: 91.445.684 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CML.RO SRL a avut o cifră de afaceri de 260.358.183 RON în 2025, cu un profit net de 16.004.965 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 260.358.183 182.290.669 185.764.602 159.789.824 116.043.629
Profit net 16.004.965 9.241.175 7.119.133 2.394.362 1.673.422
Capitaluri proprii 38.085.980 30.331.335 23.490.160 18.371.027 17.976.665
Active totale 129.531.664 117.977.879 89.478.891 79.394.298 64.871.032
Datorii totale 91.445.684 87.646.544 65.988.731 61.023.271 46.894.367
Număr mediu salariați 231 231 229 229 231

Analiză de risc — insolvență

3.60
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4211).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.