Activă BIHOR

ALISAE SRL

CUI
22037752
Reg. Comerț
J2007001687050
Înregistrată
02.07.2007
Sediu social JUD. BIHOR, SAT TINCA COM. TINCA, STR. REPUBLICII, NR.19, cod poștal 417595
-102.79
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Salonta
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 02.07.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
388.671 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-696.558 RON
▼ 27% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0148 k297 k445 k593 k741 k2021 · Cifră de afaceri: 201.107 RON2022 · Cifră de afaceri: 210.426 RON2023 · Cifră de afaceri: 244.689 RON2024 · Cifră de afaceri: 348.776 RON2025 · Cifră de afaceri: 388.671 RON2021 · Profit: 63.979 RON2022 · Profit: 58.424 RON2023 · Profit: 69.749 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 621.656 RON2022 · Datorii: 556.778 RON2023 · Datorii: 491.867 RON2024 · Datorii: 583.586 RON2025 · Datorii: 741.444 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ALISAE SRL a avut o cifră de afaceri de 388.671 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 388.671 348.776 244.689 210.426 201.107
Profit net 0 0 69.749 58.424 63.979
Capitaluri proprii -696.558 -547.681 -471.618 -541.367 -599.791
Active totale 44.886 35.905 20.249 15.411 21.865
Datorii totale 741.444 583.586 491.867 556.778 621.656
Număr mediu salariați 5 4 3 2 2

Analiză de risc — insolvență

-102.79
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.