Activă BRAŞOV

CENTRUL DE TEHNOLOGII,INVENTICA SI BUSINESS SA

CUI
3391140
Reg. Comerț
J08/205/1993
Înregistrată
26.02.1993
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, BLD. EROILOR, NR.29, cod poștal 500036
15.14
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
ALTE FORME DE PROPRIETATE
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 26.02.1993)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
200 RON
▼ 95% vs 2023
Profit net
82.580 RON
Capitaluri proprii
206.092 RON
▲ 25% vs 2023
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k114 k171 k228 k284 k2019 · Cifră de afaceri: 284.387 RON2020 · Cifră de afaceri: 258.654 RON2021 · Cifră de afaceri: 77.336 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.217 RON2024 · Cifră de afaceri: 200 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 1.925 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 82.580 RON2019 · Datorii: 43.406 RON2020 · Datorii: 39.043 RON2021 · Datorii: 4.538 RON2022 · Datorii: 19.546 RON2024 · Datorii: 35.315 RON20192020202120222024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CENTRUL DE TEHNOLOGII,INVENTICA SI BUSINESS SA a avut o cifră de afaceri de 200 RON în 2024, cu un profit net de 82.580 RON.

Indicator (RON) 20242022202120202019
Cifră de afaceri netă 200 4.217 77.336 258.654 284.387
Profit net 82.580 0 0 1.925 0
Capitaluri proprii 206.092 164.544 192.038 215.744 213.819
Active totale 241.407 184.090 196.576 254.787 257.225
Datorii totale 35.315 19.546 4.538 39.043 43.406
Număr mediu salariați 0 1 1 4 6

Analiză de risc — insolvență

15.14
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.