Activă IAŞI

SERV-SISTEM S.R.L.

CUI
19284434
Reg. Comerț
J22/2994/2006
Înregistrată
04.12.2006
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. HLINCEA, NR.28, BL.998, SC.B, ET.3, AP.13, cod poștal 700714
2.09
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 04.12.2006)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
42.598 RON
▼ 51% vs 2020
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0147 k293 k440 k586 k733 k2013 · Cifră de afaceri: 732.814 RON2014 · Cifră de afaceri: 672.850 RON2019 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2013 · Profit: 73.244 RON2014 · Profit: 35.421 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2013 · Datorii: 210.046 RON2014 · Datorii: 434.426 RON2019 · Datorii: 216.897 RON2020 · Datorii: 217.047 RON2021 · Datorii: 202.342 RON20132014201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SERV-SISTEM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2021, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20212020201920142013
Cifră de afaceri netă 0 0 0 672.850 732.814
Profit net 0 0 0 35.421 73.244
Capitaluri proprii 42.598 87.151 87.301 329.764 334.343
Active totale 283.178 342.198 342.198 794.790 546.502
Datorii totale 202.342 217.047 216.897 434.426 210.046
Număr mediu salariați 0 0 0 5 6

Analiză de risc — insolvență

2.09
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.