Activă Plătitor TVA IALOMIŢA

WASTE LABORATORY SA

CUI
19154086
Reg. Comerț
J21/545/2006
Înregistrată
01.11.2006
Sediu social JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. TARLAUA 327/4 PARCELA 11, cod poștal 920100
4.17
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 01.11.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.845.532 RON
▲ 22% vs 2024
Profit net
364.517 RON
▲ 482% vs 2024
Capitaluri proprii
1.802.323 RON
▲ 18% vs 2024
Număr mediu angajați
9
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

06,0 mil12 mil18 mil24 mil30 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.458.878 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.424.935 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.479.962 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.515.439 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.845.532 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 29.772.144 RON2023 · Profit: 156.833 RON2024 · Profit: 62.647 RON2025 · Profit: 364.517 RON2021 · Datorii: 18.074.006 RON2022 · Datorii: 3.178.372 RON2023 · Datorii: 2.990.393 RON2024 · Datorii: 2.729.780 RON2025 · Datorii: 2.685.531 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

WASTE LABORATORY SA a avut o cifră de afaceri de 1.845.532 RON în 2025, cu un profit net de 364.517 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.845.532 1.515.439 1.479.962 1.424.935 1.458.878
Profit net 364.517 62.647 156.833 29.772.144 0
Capitaluri proprii 1.802.323 1.533.757 1.465.110 1.308.277 -36.419.933
Active totale 4.517.505 4.279.128 4.473.369 4.498.087 4.850.747
Datorii totale 2.685.531 2.729.780 2.990.393 3.178.372 18.074.006
Număr mediu salariați 9 9 9 8 8

Analiză de risc — insolvență

4.17
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.