Activă Plătitor TVA BRAŞOV

HERRIS CONSULTING SRL

CUI
19025073
Reg. Comerț
J2006002177087
Înregistrată
18.09.2006
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. SITARULUI, NR.33, BL.E 21, SC.A, AP.12, cod poștal 500260
10.25
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7499
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 18.09.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
328.460 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
53.054 RON
▼ 3% vs 2024
Capitaluri proprii
53.295 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

066 k131 k197 k263 k328 k2021 · Cifră de afaceri: 228.240 RON2022 · Cifră de afaceri: 270.990 RON2023 · Cifră de afaceri: 292.760 RON2024 · Cifră de afaceri: 310.510 RON2025 · Cifră de afaceri: 328.460 RON2021 · Profit: 41.844 RON2022 · Profit: 63.349 RON2023 · Profit: 54.311 RON2024 · Profit: 54.883 RON2025 · Profit: 53.054 RON2021 · Datorii: 83.020 RON2022 · Datorii: 99.330 RON2023 · Datorii: 32.999 RON2024 · Datorii: 37.465 RON2025 · Datorii: 44.486 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HERRIS CONSULTING SRL a avut o cifră de afaceri de 328.460 RON în 2025, cu un profit net de 53.054 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 328.460 310.510 292.760 270.990 228.240
Profit net 53.054 54.883 54.311 63.349 41.844
Capitaluri proprii 53.295 55.123 70.736 63.589 42.084
Active totale 97.781 92.588 103.735 162.919 125.104
Datorii totale 44.486 37.465 32.999 99.330 83.020
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

10.25
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7499).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.