Activă CLUJ

CMA SERVICE S.R.L.

CUI
33047212
Reg. Comerț
J2014001321121
Înregistrată
10.04.2014
Sediu social JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. FLORILOR, NR.202, AP.8, cod poștal 407280
-2.17
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7499
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 10.04.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
48.186 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
7.795 RON
▼ 42% vs 2024
Capitaluri proprii
-20.091 RON
▲ 28% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k28 k42 k57 k71 k2021 · Cifră de afaceri: 26.475 RON2022 · Cifră de afaceri: 32.810 RON2023 · Cifră de afaceri: 42.188 RON2024 · Cifră de afaceri: 48.624 RON2025 · Cifră de afaceri: 48.186 RON2021 · Profit: 570 RON2022 · Profit: 9.457 RON2023 · Profit: 11.037 RON2024 · Profit: 13.414 RON2025 · Profit: 7.795 RON2021 · Datorii: 70.668 RON2022 · Datorii: 61.358 RON2023 · Datorii: 51.729 RON2024 · Datorii: 51.155 RON2025 · Datorii: 50.803 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CMA SERVICE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 48.186 RON în 2025, cu un profit net de 7.795 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 48.186 48.624 42.188 32.810 26.475
Profit net 7.795 13.414 11.037 9.457 570
Capitaluri proprii -20.091 -27.886 -41.300 -52.337 -61.794
Active totale 30.712 23.269 10.429 9.021 8.874
Datorii totale 50.803 51.155 51.729 61.358 70.668
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-2.17
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7499).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.