Activă Plătitor TVA BRĂILA

FIRECONS SRL

CUI
18696526
Reg. Comerț
J2006000427094
Înregistrată
24.05.2006
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. MIHAI BRAVU, NR.154, cod poștal 810522
6.83
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7499
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 24.05.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
573.420 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
155.434 RON
▲ 137% vs 2024
Capitaluri proprii
-76.294 RON
▲ 67% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0128 k256 k385 k513 k641 k2021 · Cifră de afaceri: 511.695 RON2022 · Cifră de afaceri: 372.562 RON2023 · Cifră de afaceri: 386.378 RON2024 · Cifră de afaceri: 514.946 RON2025 · Cifră de afaceri: 573.420 RON2021 · Profit: 95.063 RON2022 · Profit: 105.767 RON2023 · Profit: 117.680 RON2024 · Profit: 65.717 RON2025 · Profit: 155.434 RON2021 · Datorii: 641.068 RON2022 · Datorii: 519.896 RON2023 · Datorii: 402.751 RON2024 · Datorii: 387.193 RON2025 · Datorii: 222.395 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FIRECONS SRL a avut o cifră de afaceri de 573.420 RON în 2025, cu un profit net de 155.434 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 573.420 514.946 386.378 372.562 511.695
Profit net 155.434 65.717 117.680 105.767 95.063
Capitaluri proprii -76.294 -231.728 -297.445 -415.125 -520.892
Active totale 146.101 155.465 105.306 104.771 120.176
Datorii totale 222.395 387.193 402.751 519.896 641.068
Număr mediu salariați 5 5 5 4 7

Analiză de risc — insolvență

6.83
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7499).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.