Activă Plătitor TVA BACĂU

GMT PREST SERV SRL

CUI
18003654
Reg. Comerț
J2005001774044
Înregistrată
30.09.2005
Sediu social JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. ARMONIEI, NR.2, BL.2, SC.B, ET.3, AP.27, cod poștal 601136
7.78
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Oneşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7499
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 30.09.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
65.445 RON
▼ 72% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
61.284 RON
▼ 28% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

092 k184 k277 k369 k461 k2021 · Cifră de afaceri: 338.547 RON2022 · Cifră de afaceri: 461.161 RON2023 · Cifră de afaceri: 230.209 RON2024 · Cifră de afaceri: 234.038 RON2025 · Cifră de afaceri: 65.445 RON2021 · Profit: 64.431 RON2022 · Profit: 132.007 RON2023 · Profit: 16.040 RON2024 · Profit: 26.931 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 50.619 RON2022 · Datorii: 44.785 RON2023 · Datorii: 90.676 RON2024 · Datorii: 24.983 RON2025 · Datorii: 21.838 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GMT PREST SERV SRL a avut o cifră de afaceri de 65.445 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 65.445 234.038 230.209 461.161 338.547
Profit net 0 26.931 16.040 132.007 64.431
Capitaluri proprii 61.284 84.546 92.398 153.958 81.811
Active totale 83.122 109.529 180.244 198.743 132.430
Datorii totale 21.838 24.983 90.676 44.785 50.619
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

7.78
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7499).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.