Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

COMAT IMPEX SRL

CUI
14583249
Reg. Comerț
J40/3114/2002
Înregistrată
16.04.2002
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. SCĂRIŞOARA, NR.4, cod poștal 12326
2.85
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 16.04.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
452.547 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
35.273 RON
▼ 5% vs 2024
Capitaluri proprii
246.592 RON
▲ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0132 k264 k396 k528 k660 k2021 · Cifră de afaceri: 543.549 RON2022 · Cifră de afaceri: 659.637 RON2023 · Cifră de afaceri: 494.522 RON2024 · Cifră de afaceri: 475.678 RON2025 · Cifră de afaceri: 452.547 RON2021 · Profit: 108.354 RON2022 · Profit: 108.717 RON2023 · Profit: 64.995 RON2024 · Profit: 37.212 RON2025 · Profit: 35.273 RON2021 · Datorii: 612.551 RON2022 · Datorii: 498.101 RON2023 · Datorii: 549.113 RON2024 · Datorii: 555.269 RON2025 · Datorii: 574.340 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COMAT IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 452.547 RON în 2025, cu un profit net de 35.273 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 452.547 475.678 494.522 659.637 543.549
Profit net 35.273 37.212 64.995 108.717 108.354
Capitaluri proprii 246.592 211.319 174.107 109.111 394
Active totale 820.932 766.588 723.220 607.212 612.945
Datorii totale 574.340 555.269 549.113 498.101 612.551
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.85
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.