Activă Plătitor TVA BUZĂU

DUMITRASCU TEMELIA SNC

CUI
1154164
Reg. Comerț
J1991000137106
Înregistrată
27.11.1992
Sediu social JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, ŞOS. BRĂILEI, NR.4, cod poștal 120118
30.76
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ ÎN NUME COLECTIV
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 27.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
470.402 RON
▼ 39% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
442.907 RON
▼ 42% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0394 k788 k1,2 mil1,6 mil2,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.158.002 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.970.738 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.492.702 RON2024 · Cifră de afaceri: 769.933 RON2025 · Cifră de afaceri: 470.402 RON2021 · Profit: 69.579 RON2022 · Profit: 249.884 RON2023 · Profit: 89.757 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 7.536 RON2022 · Datorii: 15.574 RON2023 · Datorii: 12.587 RON2024 · Datorii: 47.727 RON2025 · Datorii: 19.002 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DUMITRASCU TEMELIA SNC a avut o cifră de afaceri de 470.402 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 470.402 769.933 1.492.702 1.970.738 1.158.002
Profit net 0 0 89.757 249.884 69.579
Capitaluri proprii 442.907 766.546 1.040.469 1.048.542 936.805
Active totale 461.909 814.273 1.053.056 1.064.116 944.341
Datorii totale 19.002 47.727 12.587 15.574 7.536
Număr mediu salariați 2 3 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

30.76
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.