Activă Plătitor TVA GIURGIU

MAISTER CONSTRUCT SRL

CUI
13835011
Reg. Comerț
J2001000081523
Înregistrată
18.04.2001
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT TRESTIENI COM. ULMI, STR. DELENI, NR.23
2.58
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
25 ani (din 18.04.2001)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.657.609 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
170.111 RON
▲ 105% vs 2024
Capitaluri proprii
2.469.733 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
10
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,2 mil2,4 mil3,5 mil4,7 mil5,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.036.910 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.685.943 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.406.701 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.459.344 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.657.609 RON2021 · Profit: 338.985 RON2022 · Profit: 367.919 RON2023 · Profit: 156.574 RON2024 · Profit: 82.929 RON2025 · Profit: 170.111 RON2021 · Datorii: 4.941.729 RON2022 · Datorii: 4.907.565 RON2023 · Datorii: 5.526.506 RON2024 · Datorii: 5.630.061 RON2025 · Datorii: 5.884.876 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAISTER CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 4.657.609 RON în 2025, cu un profit net de 170.111 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.657.609 4.459.344 3.406.701 3.685.943 3.036.910
Profit net 170.111 82.929 156.574 367.919 338.985
Capitaluri proprii 2.469.733 2.302.588 2.212.182 2.055.608 1.687.689
Active totale 8.354.609 7.932.649 7.738.688 6.963.173 6.629.418
Datorii totale 5.884.876 5.630.061 5.526.506 4.907.565 4.941.729
Număr mediu salariați 10 10 0 0 9

Analiză de risc — insolvență

2.58
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.