Activă Plătitor TVA SUCEAVA

MARVELEX SRL

CUI
11382135
Reg. Comerț
J1999000019338
Înregistrată
28.01.1999
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. FĂLTICENI, BLD. 2 GRĂNICERI, PARTER, BL.27, cod poștal 725200
4.65
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Fălticeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
27 ani (din 28.01.1999)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.100.411 RON
▲ 9% vs 2024
Profit net
74.628 RON
▲ 28% vs 2024
Capitaluri proprii
150.133 RON
▼ 46% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0226 k451 k677 k902 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 968.327 RON2022 · Cifră de afaceri: 995.994 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.128.067 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.011.798 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.100.411 RON2021 · Profit: 123.266 RON2022 · Profit: 100.958 RON2023 · Profit: 172.795 RON2024 · Profit: 58.209 RON2025 · Profit: 74.628 RON2021 · Datorii: 96.644 RON2022 · Datorii: 103.481 RON2023 · Datorii: 51.247 RON2024 · Datorii: 161.289 RON2025 · Datorii: 274.492 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARVELEX SRL a avut o cifră de afaceri de 1.100.411 RON în 2025, cu un profit net de 74.628 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.100.411 1.011.798 1.128.067 995.994 968.327
Profit net 74.628 58.209 172.795 100.958 123.266
Capitaluri proprii 150.133 275.504 217.296 155.701 167.743
Active totale 424.625 436.793 268.543 259.182 264.387
Datorii totale 274.492 161.289 51.247 103.481 96.644
Număr mediu salariați 1 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

4.65
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.