Activă Plătitor TVA ARAD

IGNISERV SRL

CUI
9892787
Reg. Comerț
J02/509/1997
Înregistrată
31.10.1997
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. GHEORGHE DOJA, NR.88, cod poștal 310045
4.46
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4334
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
29 ani (din 31.10.1997)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
62.374 RON
▼ 49% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
131.124 RON
▼ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

030 k59 k89 k119 k148 k2021 · Cifră de afaceri: 48.526 RON2022 · Cifră de afaceri: 44.014 RON2023 · Cifră de afaceri: 45.873 RON2024 · Cifră de afaceri: 121.896 RON2025 · Cifră de afaceri: 62.374 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 6.375 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 67.267 RON2022 · Datorii: 76.498 RON2023 · Datorii: 105.246 RON2024 · Datorii: 148.251 RON2025 · Datorii: 124.849 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IGNISERV SRL a avut o cifră de afaceri de 62.374 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 62.374 121.896 45.873 44.014 48.526
Profit net 0 6.375 0 0 0
Capitaluri proprii 131.124 191.961 186.931 207.880 223.380
Active totale 255.942 340.181 292.146 284.347 290.616
Datorii totale 124.849 148.251 105.246 76.498 67.267
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.46
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4334).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.