Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

COSMEDOR INTERNATIONAL SRL

CUI
9537939
Reg. Comerț
J1997004838407
Înregistrată
26.06.1997
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. VLAICU VODA, NR.7, BL.C8, SC.A, ET.5, AP.21, cod poștal 31241
-63.09
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
29 ani (din 26.06.1997)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
90.518 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
3.530 RON
Capitaluri proprii
-287.355 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

063 k127 k190 k254 k317 k2021 · Cifră de afaceri: 94.940 RON2022 · Cifră de afaceri: 87.734 RON2023 · Cifră de afaceri: 95.248 RON2024 · Cifră de afaceri: 93.037 RON2025 · Cifră de afaceri: 90.518 RON2021 · Profit: 34.187 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 620 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 3.530 RON2021 · Datorii: 307.188 RON2022 · Datorii: 297.158 RON2023 · Datorii: 293.592 RON2024 · Datorii: 312.404 RON2025 · Datorii: 317.125 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COSMEDOR INTERNATIONAL SRL a avut o cifră de afaceri de 90.518 RON în 2025, cu un profit net de 3.530 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 90.518 93.037 95.248 87.734 94.940
Profit net 3.530 0 620 0 34.187
Capitaluri proprii -287.355 -290.884 -260.527 -261.147 -260.986
Active totale 29.770 21.520 33.065 36.011 46.202
Datorii totale 317.125 312.404 293.592 297.158 307.188
Număr mediu salariați 2 2 3 3 4

Analiză de risc — insolvență

-63.09
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.