Activă Plătitor TVA BIHOR

OVIBAN FARM SRL

CUI
9519371
Reg. Comerț
J1997000803056
Înregistrată
19.06.1997
Sediu social JUD. BIHOR, SAT TINCA COM. TINCA, STR. REPUBLICII, NR.64 B, AP.2
3.20
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Salonta
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
29 ani (din 19.06.1997)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
665.344 RON
▲ 45% vs 2024
Profit net
35.058 RON
▲ 33% vs 2024
Capitaluri proprii
328.346 RON
▲ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0133 k266 k399 k532 k665 k2021 · Cifră de afaceri: 320.606 RON2022 · Cifră de afaceri: 242.315 RON2023 · Cifră de afaceri: 157.376 RON2024 · Cifră de afaceri: 457.891 RON2025 · Cifră de afaceri: 665.344 RON2021 · Profit: 51.105 RON2022 · Profit: 39.646 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 26.332 RON2025 · Profit: 35.058 RON2021 · Datorii: 327.081 RON2022 · Datorii: 344.227 RON2023 · Datorii: 342.518 RON2024 · Datorii: 477.499 RON2025 · Datorii: 619.704 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OVIBAN FARM SRL a avut o cifră de afaceri de 665.344 RON în 2025, cu un profit net de 35.058 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 665.344 457.891 157.376 242.315 320.606
Profit net 35.058 26.332 0 39.646 51.105
Capitaluri proprii 328.346 293.287 266.955 269.060 229.413
Active totale 948.050 770.786 609.473 613.287 556.494
Datorii totale 619.704 477.499 342.518 344.227 327.081
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

3.20
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.