Activă IALOMIŢA

INTERVET SRL

CUI
9457376
Reg. Comerț
J21/133/1997
Înregistrată
26.05.1997
Sediu social JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, CALEA BUCURESTI, NR.85, BL.32, SC.B, AP.30, cod poștal 925300
0.50
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
29 ani (din 26.05.1997)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
12.100 RON
▼ 27% vs 2024
Profit net
1.414 RON
▲ 27% vs 2024
Capitaluri proprii
6.343 RON
▲ 29% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

026 k52 k78 k105 k131 k2021 · Cifră de afaceri: 9.685 RON2022 · Cifră de afaceri: 11.250 RON2023 · Cifră de afaceri: 8.710 RON2024 · Cifră de afaceri: 16.500 RON2025 · Cifră de afaceri: 12.100 RON2021 · Profit: 1.596 RON2022 · Profit: 542 RON2023 · Profit: 1.177 RON2024 · Profit: 1.112 RON2025 · Profit: 1.414 RON2021 · Datorii: 116.886 RON2022 · Datorii: 118.518 RON2023 · Datorii: 123.768 RON2024 · Datorii: 130.705 RON2025 · Datorii: 119.883 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INTERVET SRL a avut o cifră de afaceri de 12.100 RON în 2025, cu un profit net de 1.414 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 12.100 16.500 8.710 11.250 9.685
Profit net 1.414 1.112 1.177 542 1.596
Capitaluri proprii 6.343 4.928 4.993 -21.279 -21.821
Active totale 126.226 135.633 128.761 97.239 95.065
Datorii totale 119.883 130.705 123.768 118.518 116.886
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.50
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.