Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ROM RAIL TRANSPORT SRL

CUI
9336358
Reg. Comerț
J1997002565402
Înregistrată
10.04.1997
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, SOS. BUCURESTI - PLOIESTI, NR.113A
4.16
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5221
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
29 ani (din 10.04.1997)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
87.826.216 RON
▼ 27% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
10.611.553 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

024 mil48 mil72 mil97 mil121 mil2021 · Cifră de afaceri: 59.437.387 RON2022 · Cifră de afaceri: 91.180.507 RON2023 · Cifră de afaceri: 106.864.065 RON2024 · Cifră de afaceri: 120.805.742 RON2025 · Cifră de afaceri: 87.826.216 RON2021 · Profit: 1.994.318 RON2022 · Profit: 6.632.617 RON2023 · Profit: 4.969.010 RON2024 · Profit: 53.287 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 6.206.293 RON2022 · Datorii: 11.299.751 RON2023 · Datorii: 10.795.841 RON2024 · Datorii: 11.086.599 RON2025 · Datorii: 11.893.205 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROM RAIL TRANSPORT SRL a avut o cifră de afaceri de 87.826.216 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 87.826.216 120.805.742 106.864.065 91.180.507 59.437.387
Profit net 0 53.287 4.969.010 6.632.617 1.994.318
Capitaluri proprii 10.611.553 11.053.640 15.969.363 17.632.970 12.994.671
Active totale 23.357.936 23.059.626 27.873.671 31.017.749 21.228.989
Datorii totale 11.893.205 11.086.599 10.795.841 11.299.751 6.206.293
Număr mediu salariați 8 8 8 8 8

Analiză de risc — insolvență

4.16
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5221).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.