Radiată DÂMBOVIŢA

ROMGUARD SRL

CUI
9323102
Reg. Comerț
J15/124/1997
Înregistrată
07.04.1997
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. GĂRII, NR.7, cod poștal 130088

Informații fiscale

Statut firmă
Radiată
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8010
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
29 ani (din 07.04.1997)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
54.340 RON
▼ 42% vs 2023
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-37.404 RON
▼ 11% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

019 k38 k57 k77 k96 k2020 · Cifră de afaceri: 95.306 RON2021 · Cifră de afaceri: 88.950 RON2022 · Cifră de afaceri: 95.750 RON2023 · Cifră de afaceri: 93.500 RON2024 · Cifră de afaceri: 54.340 RON2020 · Profit: 4.061 RON2021 · Profit: 9.006 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 51.269 RON2021 · Datorii: 30.653 RON2022 · Datorii: 40.002 RON2023 · Datorii: 47.306 RON2024 · Datorii: 38.102 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROMGUARD SRL a avut o cifră de afaceri de 54.340 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 54.340 93.500 95.750 88.950 95.306
Profit net 0 0 0 9.006 4.061
Capitaluri proprii -37.404 -33.818 -27.827 4.478 -467
Active totale 698 12.415 11.176 34.126 50.398
Datorii totale 38.102 47.306 40.002 30.653 51.269
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8010).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.