Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TETRAVET SRL

CUI
9319110
Reg. Comerț
J40/10714/1999
Înregistrată
04.04.1997
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD. UVERTURII, NR.16, BL.A2, SC.III, AP.64, cod poștal 60944
13.74
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
29 ani (din 04.04.1997)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
486.367 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
139.822 RON
▲ 350% vs 2024
Capitaluri proprii
219.983 RON
▲ 174% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0101 k203 k304 k406 k507 k2020 · Cifră de afaceri: 215.899 RON2022 · Cifră de afaceri: 203.239 RON2023 · Cifră de afaceri: 305.138 RON2024 · Cifră de afaceri: 507.045 RON2025 · Cifră de afaceri: 486.367 RON2020 · Profit: 12.950 RON2022 · Profit: 51.230 RON2023 · Profit: 37.746 RON2024 · Profit: 31.100 RON2025 · Profit: 139.822 RON2020 · Datorii: 28.651 RON2022 · Datorii: 56.939 RON2023 · Datorii: 69.889 RON2024 · Datorii: 198.172 RON2025 · Datorii: 62.589 RON20202022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TETRAVET SRL a avut o cifră de afaceri de 486.367 RON în 2025, cu un profit net de 139.822 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222020
Cifră de afaceri netă 486.367 507.045 305.138 203.239 215.899
Profit net 139.822 31.100 37.746 51.230 12.950
Capitaluri proprii 219.983 80.161 49.061 65.315 100.479
Active totale 282.572 278.333 118.950 122.254 129.130
Datorii totale 62.589 198.172 69.889 56.939 28.651
Număr mediu salariați 1 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

13.74
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.