Activă Plătitor TVA TIMIŞ

FARCA IMPEX S.R.L.

CUI
9298947
Reg. Comerț
J35/301/1997
Înregistrată
29.03.1997
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. STELELOR, NR.12, BL.17, SC.B, ET.3, AP.15
0.06
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4639
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
29 ani (din 29.03.1997)

Date financiare 2018

Cifră de afaceri netă
866.396 RON
▲ 0% vs 2017
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
30.914 RON
▲ 0% vs 2017
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2017

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0865 k1,7 mil2,6 mil3,5 mil4,3 mil2011 · Cifră de afaceri: 2.116.803 RON2012 · Cifră de afaceri: 2.565.822 RON2013 · Cifră de afaceri: 2.683.544 RON2015 · Cifră de afaceri: 866.396 RON2018 · Cifră de afaceri: 866.396 RON2011 · Profit: 3.738 RON2012 · Profit: 5.446 RON2013 · Profit: 9.651 RON2015 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 0 RON2011 · Datorii: 3.991.877 RON2012 · Datorii: 4.177.497 RON2013 · Datorii: 4.323.589 RON2015 · Datorii: 3.700.111 RON2018 · Datorii: 3.700.111 RON20112012201320152018
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FARCA IMPEX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 866.396 RON în 2018, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20182015201320122011
Cifră de afaceri netă 866.396 866.396 2.683.544 2.565.822 2.116.803
Profit net 0 0 9.651 5.446 3.738
Capitaluri proprii 30.914 30.914 58.447 48.795 47.087
Active totale 3.731.025 3.731.025 4.382.036 4.226.292 4.038.964
Datorii totale 3.700.111 3.700.111 4.323.589 4.177.497 3.991.877
Număr mediu salariați 0 2 7 0 4

Analiză de risc — insolvență

0.06
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2018. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4639).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.