Activă Plătitor TVA CLUJ

TRASMEC PRODUCTION RO S.R.L.

CUI
9263841
Reg. Comerț
J1997000504122
Înregistrată
19.03.1997
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CORNELIU COPOSU, NR.167, cod poștal 400228
7.98
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
29 ani (din 19.03.1997)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
26.672.813 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
765.685 RON
▼ 24% vs 2024
Capitaluri proprii
33.937.871 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
55
▲ 4% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08,1 mil16 mil24 mil32 mil41 mil2021 · Cifră de afaceri: 23.048.915 RON2022 · Cifră de afaceri: 40.582.108 RON2023 · Cifră de afaceri: 39.104.231 RON2024 · Cifră de afaceri: 27.754.512 RON2025 · Cifră de afaceri: 26.672.813 RON2021 · Profit: 1.026.002 RON2022 · Profit: 2.568.087 RON2023 · Profit: 3.875.413 RON2024 · Profit: 1.009.666 RON2025 · Profit: 765.685 RON2021 · Datorii: 9.991.274 RON2022 · Datorii: 10.639.192 RON2023 · Datorii: 10.836.377 RON2024 · Datorii: 14.882.293 RON2025 · Datorii: 12.018.136 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TRASMEC PRODUCTION RO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 26.672.813 RON în 2025, cu un profit net de 765.685 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 26.672.813 27.754.512 39.104.231 40.582.108 23.048.915
Profit net 765.685 1.009.666 3.875.413 2.568.087 1.026.002
Capitaluri proprii 33.937.871 33.172.187 31.872.519 19.907.032 17.338.945
Active totale 46.098.381 48.170.331 42.928.678 30.755.962 27.712.529
Datorii totale 12.018.136 14.882.293 10.836.377 10.639.192 9.991.274
Număr mediu salariați 55 53 53 53 50

Analiză de risc — insolvență

7.98
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.