Activă Plătitor TVA TIMIŞ

FANORIA COMPANY SRL

CUI
9193657
Reg. Comerț
J1995000471358
Înregistrată
25.02.1997
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. IZLAZ, NR.120, cod poștal 300446
16.81
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
29 ani (din 25.02.1997)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.353.028 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
98.859 RON
▲ 236% vs 2024
Capitaluri proprii
822.859 RON
▼ 29% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0500 k1,0 mil1,5 mil2,0 mil2,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.502.292 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.060.113 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.658.697 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.285.062 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.353.028 RON2021 · Profit: 144.862 RON2022 · Profit: 114.429 RON2023 · Profit: 83.966 RON2024 · Profit: 29.390 RON2025 · Profit: 98.859 RON2021 · Datorii: 61.829 RON2022 · Datorii: 340.949 RON2023 · Datorii: 112.611 RON2024 · Datorii: 23.063 RON2025 · Datorii: 88.251 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FANORIA COMPANY SRL a avut o cifră de afaceri de 1.353.028 RON în 2025, cu un profit net de 98.859 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.353.028 1.285.062 1.658.697 2.060.113 2.502.292
Profit net 98.859 29.390 83.966 114.429 144.862
Capitaluri proprii 822.859 1.160.926 1.422.395 1.338.429 1.371.023
Active totale 890.403 1.170.695 1.535.006 1.679.378 1.427.643
Datorii totale 88.251 23.063 112.611 340.949 61.829
Număr mediu salariați 3 6 6 6 7

Analiză de risc — insolvență

16.81
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.