Activă BUZĂU

SIN CONSTANTIN SI ELENA SOCIETATE IN NUME COLECTIV

CUI
9141941
Reg. Comerț
J10/60/1997
Înregistrată
10.02.1997
Sediu social JUD. BUZĂU, SAT POIENILE ORŞ. PĂTÂRLAGELE, COM. PATIRLAGELE, cod poștal 127441
25.85
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Pătârlagele
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ ÎN NUME COLECTIV
Activitate principală (CAEN)
2010
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
29 ani (din 10.02.1997)

Date financiare 2015

Cifră de afaceri netă
49.075 RON
▼ 38% vs 2014
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
3.757 RON
▼ 15% vs 2014
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2014

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

016 k32 k47 k63 k79 k2011 · Cifră de afaceri: 58.424 RON2012 · Cifră de afaceri: 76.120 RON2013 · Cifră de afaceri: 72.113 RON2014 · Cifră de afaceri: 78.786 RON2015 · Cifră de afaceri: 49.075 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 0 RON2013 · Profit: 0 RON2014 · Profit: 0 RON2015 · Profit: 0 RON2011 · Datorii: 2.250 RON2012 · Datorii: 4.944 RON2013 · Datorii: 6.742 RON2014 · Datorii: 3.868 RON2015 · Datorii: 201 RON20112012201320142015
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SIN CONSTANTIN SI ELENA SOCIETATE IN NUME COLECTIV a avut o cifră de afaceri de 49.075 RON în 2015, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20152014201320122011
Cifră de afaceri netă 49.075 78.786 72.113 76.120 58.424
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii 3.757 4.446 5.382 11.815 17.104
Active totale 3.958 8.314 12.124 16.759 19.354
Datorii totale 201 3.868 6.742 4.944 2.250
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

25.85
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2015. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2010).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.