Activă Plătitor TVA SUCEAVA

AS-END SRL

CUI
9102810
Reg. Comerț
J1997000022330
Înregistrată
27.01.1997
Sediu social JUD. SUCEAVA, SAT BĂLĂCEANA COM. BĂLĂCEANA, , NR.697, CAM.1
8.76
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
29 ani (din 27.01.1997)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
501.483 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
264.424 RON
▲ 12% vs 2024
Capitaluri proprii
264.908 RON
▲ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0100 k201 k301 k401 k501 k2021 · Cifră de afaceri: 197.314 RON2022 · Cifră de afaceri: 373.014 RON2023 · Cifră de afaceri: 387.367 RON2024 · Cifră de afaceri: 489.845 RON2025 · Cifră de afaceri: 501.483 RON2021 · Profit: 51.451 RON2022 · Profit: 173.815 RON2023 · Profit: 142.129 RON2024 · Profit: 235.504 RON2025 · Profit: 264.424 RON2021 · Datorii: 34.301 RON2022 · Datorii: 121.752 RON2023 · Datorii: 119.179 RON2024 · Datorii: 52.640 RON2025 · Datorii: 295.304 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AS-END SRL a avut o cifră de afaceri de 501.483 RON în 2025, cu un profit net de 264.424 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 501.483 489.845 387.367 373.014 197.314
Profit net 264.424 235.504 142.129 173.815 51.451
Capitaluri proprii 264.908 235.988 142.613 174.299 144.981
Active totale 558.036 288.628 261.792 296.051 181.543
Datorii totale 295.304 52.640 119.179 121.752 34.301
Număr mediu salariați 2 2 2 3 2

Analiză de risc — insolvență

8.76
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.