Activă Plătitor TVA SUCEAVA

TIPOFFSET S.R.L.

CUI
8905196
Reg. Comerț
J33/851/1996
Înregistrată
01.11.1996
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. FĂLTICENI, STR. ION DRAGOSLAV, NR.21, cod poștal 725200
18.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Fălticeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
30 ani (din 01.11.1996)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
200.370 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
78.479 RON
▼ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
237.429 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

043 k86 k129 k172 k215 k2021 · Cifră de afaceri: 104.937 RON2022 · Cifră de afaceri: 151.041 RON2023 · Cifră de afaceri: 190.367 RON2024 · Cifră de afaceri: 215.032 RON2025 · Cifră de afaceri: 200.370 RON2021 · Profit: 32.511 RON2022 · Profit: 57.188 RON2023 · Profit: 70.642 RON2024 · Profit: 87.713 RON2025 · Profit: 78.479 RON2021 · Datorii: 13.351 RON2022 · Datorii: 16.466 RON2023 · Datorii: 20.580 RON2024 · Datorii: 16.175 RON2025 · Datorii: 27.166 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TIPOFFSET S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 200.370 RON în 2025, cu un profit net de 78.479 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 200.370 215.032 190.367 151.041 104.937
Profit net 78.479 87.713 70.642 57.188 32.511
Capitaluri proprii 237.429 273.949 141.237 233.095 375.906
Active totale 264.595 290.124 161.817 249.561 389.257
Datorii totale 27.166 16.175 20.580 16.466 13.351
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

18.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.