Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CADOURI 2000 IMPEX SRL

CUI
8547977
Reg. Comerț
J1996004977400
Înregistrată
20.06.1996
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR ACADEMIEI, NR.4-6
0.75
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
30 ani (din 20.06.1996)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
15.000 RON
▼ 82% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
7.531 RON
▼ 92% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

030 k61 k91 k122 k152 k2018 · Cifră de afaceri: 152.043 RON2019 · Cifră de afaceri: 148.846 RON2020 · Cifră de afaceri: 87.432 RON2021 · Cifră de afaceri: 85.572 RON2025 · Cifră de afaceri: 15.000 RON2018 · Profit: 4.421 RON2019 · Profit: 28.118 RON2020 · Profit: 8.199 RON2021 · Profit: 12.239 RON2025 · Profit: 0 RON2018 · Datorii: 108.694 RON2019 · Datorii: 97.650 RON2020 · Datorii: 91.915 RON2021 · Datorii: 78.390 RON2025 · Datorii: 68.829 RON20182019202020212025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CADOURI 2000 IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 15.000 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252021202020192018
Cifră de afaceri netă 15.000 85.572 87.432 148.846 152.043
Profit net 0 12.239 8.199 28.118 4.421
Capitaluri proprii 7.531 98.145 95.905 87.707 74.001
Active totale 76.266 176.441 187.709 185.263 182.398
Datorii totale 68.829 78.390 91.915 97.650 108.694
Număr mediu salariați 0 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

0.75
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.