Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DEA COM S.R.L.

CUI
8495479
Reg. Comerț
J40/4258/1996
Înregistrată
05.06.1996
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL ALEXANDRU OBREGIA, NR.50, BL.R11, ET.3, AP.58, cod poștal 41746
-8.13
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8129
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
30 ani (din 05.06.1996)

Date financiare 2015

Cifră de afaceri netă
289.744 RON
Profit net
10.696 RON
Capitaluri proprii
-250.607 RON
▲ 4% vs 2014
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

091 k182 k273 k363 k454 k2011 · Cifră de afaceri: 96.330 RON2012 · Cifră de afaceri: 21.890 RON2013 · Cifră de afaceri: 9.195 RON2014 · Cifră de afaceri: 0 RON2015 · Cifră de afaceri: 289.744 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 0 RON2013 · Profit: 0 RON2014 · Profit: 0 RON2015 · Profit: 10.696 RON2011 · Datorii: 245.110 RON2012 · Datorii: 245.010 RON2013 · Datorii: 283.012 RON2014 · Datorii: 304.467 RON2015 · Datorii: 454.245 RON20112012201320142015
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DEA COM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 289.744 RON în 2015, cu un profit net de 10.696 RON.

Indicator (RON) 20152014201320122011
Cifră de afaceri netă 289.744 0 9.195 21.890 96.330
Profit net 10.696 0 0 0 0
Capitaluri proprii -250.607 -261.304 -231.673 -193.240 -146.119
Active totale 203.638 43.163 51.339 51.770 98.991
Datorii totale 454.245 304.467 283.012 245.010 245.110
Număr mediu salariați 0 0 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

-8.13
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2015. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8129).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.