Activă Plătitor TVA SUCEAVA

IANYS PRODCOM SRL

CUI
8486837
Reg. Comerț
J1996000408337
Înregistrată
31.05.1996
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, STR. UZINEI, NR.3 A, cod poștal 725100
13.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
30 ani (din 31.05.1996)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
28.088.365 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
676.804 RON
▼ 22% vs 2024
Capitaluri proprii
16.706.650 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
39
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

05,6 mil11 mil17 mil22 mil28 mil2021 · Cifră de afaceri: 27.269.967 RON2022 · Cifră de afaceri: 27.521.049 RON2023 · Cifră de afaceri: 26.501.540 RON2024 · Cifră de afaceri: 27.424.753 RON2025 · Cifră de afaceri: 28.088.365 RON2021 · Profit: 1.729.879 RON2022 · Profit: 1.488.065 RON2023 · Profit: 1.154.812 RON2024 · Profit: 868.717 RON2025 · Profit: 676.804 RON2021 · Datorii: 2.728.543 RON2022 · Datorii: 2.183.640 RON2023 · Datorii: 1.469.757 RON2024 · Datorii: 1.797.798 RON2025 · Datorii: 2.517.255 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IANYS PRODCOM SRL a avut o cifră de afaceri de 28.088.365 RON în 2025, cu un profit net de 676.804 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 28.088.365 27.424.753 26.501.540 27.521.049 27.269.967
Profit net 676.804 868.717 1.154.812 1.488.065 1.729.879
Capitaluri proprii 16.706.650 16.179.847 15.312.033 14.257.222 13.169.157
Active totale 19.188.962 17.943.049 16.736.091 16.399.119 15.862.235
Datorii totale 2.517.255 1.797.798 1.469.757 2.183.640 2.728.543
Număr mediu salariați 39 39 43 45 46

Analiză de risc — insolvență

13.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.