Activă Plătitor TVA BRAŞOV

TRAVELAND S.R.L.

CUI
8394180
Reg. Comerț
J08/597/1996
Înregistrată
06.05.1996
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. AVRAM IANCU, NR.56, cod poștal 500075
4.04
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5510
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
30 ani (din 06.05.1996)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
657.549 RON
▼ 17% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
1.006.301 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
7
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0227 k454 k681 k908 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 838.760 RON2022 · Cifră de afaceri: 848.370 RON2023 · Cifră de afaceri: 838.234 RON2024 · Cifră de afaceri: 793.496 RON2025 · Cifră de afaceri: 657.549 RON2021 · Profit: 316.431 RON2022 · Profit: 40.170 RON2023 · Profit: 37.779 RON2024 · Profit: 109.400 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 889.064 RON2022 · Datorii: 1.033.379 RON2023 · Datorii: 1.131.231 RON2024 · Datorii: 1.082.513 RON2025 · Datorii: 1.134.934 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TRAVELAND S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 657.549 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 657.549 793.496 838.234 848.370 838.760
Profit net 0 109.400 37.779 40.170 316.431
Capitaluri proprii 1.006.301 1.161.125 1.051.725 1.013.947 973.776
Active totale 2.158.535 2.292.288 2.285.948 2.258.416 2.216.875
Datorii totale 1.134.934 1.082.513 1.131.231 1.033.379 889.064
Număr mediu salariați 7 7 9 9 9

Analiză de risc — insolvență

4.04
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5510).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.