Activă Plătitor TVA PRAHOVA

COMPONENTE SI TEHNOLOGIE INDUSTRIALA SRL

CUI
8340458
Reg. Comerț
J1996000545294
Înregistrată
17.04.1996
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, PŢA. VICTORIEI, NR.9, BL.CC SUD, SC.B, ET.1, AP.22, cod poștal 100030
22.70
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4664
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
30 ani (din 17.04.1996)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
207.604 RON
▼ 69% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
761.557 RON
▼ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0141 k282 k423 k564 k704 k2021 · Cifră de afaceri: 566.770 RON2022 · Cifră de afaceri: 619.270 RON2023 · Cifră de afaceri: 704.446 RON2024 · Cifră de afaceri: 663.037 RON2025 · Cifră de afaceri: 207.604 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 11.393 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 56.656 RON2022 · Datorii: 64.650 RON2023 · Datorii: 109.777 RON2024 · Datorii: 84.300 RON2025 · Datorii: 48.356 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COMPONENTE SI TEHNOLOGIE INDUSTRIALA SRL a avut o cifră de afaceri de 207.604 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 207.604 663.037 704.446 619.270 566.770
Profit net 0 0 11.393 0 0
Capitaluri proprii 761.557 1.006.626 1.019.059 1.007.666 1.858.870
Active totale 808.192 1.088.982 1.127.967 1.071.634 1.915.621
Datorii totale 48.356 84.300 109.777 64.650 56.656
Număr mediu salariați 1 1 2 1 2

Analiză de risc — insolvență

22.70
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4664).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.