Activă VÂLCEA

FORTA SRL

CUI
8303972
Reg. Comerț
J1996000200382
Înregistrată
05.04.1996
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. GENERAL MAGHERU, NR.8, BL.S1, SC.F, AP.29, cod poștal 240143
5.43
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
30 ani (din 05.04.1996)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
190.718 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
29.477 RON
▼ 26% vs 2024
Capitaluri proprii
50.477 RON
▼ 74% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

038 k76 k114 k153 k191 k2021 · Cifră de afaceri: 165.670 RON2022 · Cifră de afaceri: 184.117 RON2023 · Cifră de afaceri: 180.103 RON2024 · Cifră de afaceri: 187.051 RON2025 · Cifră de afaceri: 190.718 RON2021 · Profit: 50.307 RON2022 · Profit: 63.938 RON2023 · Profit: 37.717 RON2024 · Profit: 39.705 RON2025 · Profit: 29.477 RON2021 · Datorii: 3.165 RON2022 · Datorii: 4.631 RON2023 · Datorii: 14.005 RON2024 · Datorii: 7.279 RON2025 · Datorii: 80.488 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FORTA SRL a avut o cifră de afaceri de 190.718 RON în 2025, cu un profit net de 29.477 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 190.718 187.051 180.103 184.117 165.670
Profit net 29.477 39.705 37.717 63.938 50.307
Capitaluri proprii 50.477 190.998 151.293 177.514 169.256
Active totale 130.965 198.277 165.298 182.145 172.421
Datorii totale 80.488 7.279 14.005 4.631 3.165
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

5.43
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.