Activă SATU MARE

CONTA NCD SRL

CUI
8104910
Reg. Comerț
J30/98/1996
Înregistrată
09.02.1996
Sediu social JUD. SATU MARE, ORŞ. NEGREŞTI-OAŞ, STR. VIITORULUI, NR.7, cod poștal 445200
-23.63
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
30 ani (din 09.02.1996)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
31.150 RON
▼ 10% vs 2022
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2022
Capitaluri proprii
-6.969 RON
▼ 532% vs 2022
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

07 k14 k21 k28 k35 k2019 · Cifră de afaceri: 28.200 RON2020 · Cifră de afaceri: 31.150 RON2021 · Cifră de afaceri: 31.400 RON2022 · Cifră de afaceri: 34.750 RON2023 · Cifră de afaceri: 31.150 RON2019 · Profit: 35 RON2020 · Profit: 1.987 RON2021 · Profit: 705 RON2022 · Profit: 929 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 2.219 RON2020 · Datorii: 2.358 RON2021 · Datorii: 2.502 RON2022 · Datorii: 2.839 RON2023 · Datorii: 8.973 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONTA NCD SRL a avut o cifră de afaceri de 31.150 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 31.150 34.750 31.400 31.150 28.200
Profit net 0 929 705 1.987 35
Capitaluri proprii -6.969 1.614 1.386 2.580 583
Active totale 2.004 4.453 3.888 4.938 2.802
Datorii totale 8.973 2.839 2.502 2.358 2.219
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-23.63
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.