Activă Plătitor TVA SIBIU

PRESTSAL SA

CUI
809096
Reg. Comerț
J32/393/1991
Înregistrată
30.11.1992
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. TITU MAIORESCU, NR.10, cod poștal 551035
106.00
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mediaş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Activitate principală (CAEN)
3811
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 30.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
137.956 RON
▲ 249% vs 2024
Capitaluri proprii
398.160 RON
▲ 53% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

064 k129 k193 k257 k322 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 9.664 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 39.529 RON2025 · Profit: 137.956 RON2021 · Datorii: 321.706 RON2022 · Datorii: 18.594 RON2023 · Datorii: 20.516 RON2024 · Datorii: 187 RON2025 · Datorii: 4.350 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRESTSAL SA a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 137.956 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 0 9.664 0
Profit net 137.956 39.529 0 0 0
Capitaluri proprii 398.160 260.204 220.676 223.781 -79.805
Active totale 404.510 262.391 243.192 244.375 243.901
Datorii totale 4.350 187 20.516 18.594 321.706
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

106.00
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3811).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.