Activă Plătitor TVA SIBIU

MEDIMPACT SA

CUI
804471
Reg. Comerț
J1991000233327
Înregistrată
30.11.1992
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. MICHAEL WEISS, NR.20, cod poștal 551005
15.04
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Activitate principală (CAEN)
1520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 30.11.1992)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
2.296.526 RON
▼ 70% vs 2023
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
2.725.768 RON
▼ 8% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,5 mil5,1 mil7,6 mil10 mil13 mil2020 · Cifră de afaceri: 11.497.566 RON2021 · Cifră de afaceri: 8.351.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 12.635.828 RON2023 · Cifră de afaceri: 7.595.612 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.296.526 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 1.469.924 RON2022 · Profit: 47.673 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 6.781.793 RON2021 · Datorii: 454.270 RON2022 · Datorii: 4.353.643 RON2023 · Datorii: 1.518.811 RON2024 · Datorii: 312.749 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MEDIMPACT SA a avut o cifră de afaceri de 2.296.526 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 2.296.526 7.595.612 12.635.828 8.351.500 11.497.566
Profit net 0 0 47.673 1.469.924 0
Capitaluri proprii 2.725.768 2.967.674 3.863.445 6.194.045 4.724.120
Active totale 3.038.517 4.483.655 8.212.084 6.656.417 11.384.290
Datorii totale 312.749 1.518.811 4.353.643 454.270 6.781.793
Număr mediu salariați 1 1 22 30 86

Analiză de risc — insolvență

15.04
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.