Activă Plătitor TVA SIBIU

G E C SRL

CUI
798159
Reg. Comerț
J1991001718326
Înregistrată
30.11.1992
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. PODRAGUL, NR.47
-2.11
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4778
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 30.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
670.176 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-36.300 RON
▼ 587% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0141 k282 k423 k564 k706 k2021 · Cifră de afaceri: 694.592 RON2022 · Cifră de afaceri: 676.159 RON2023 · Cifră de afaceri: 705.623 RON2024 · Cifră de afaceri: 599.648 RON2025 · Cifră de afaceri: 670.176 RON2021 · Profit: 50.125 RON2022 · Profit: 2.616 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 182.677 RON2022 · Datorii: 145.688 RON2023 · Datorii: 132.934 RON2024 · Datorii: 141.733 RON2025 · Datorii: 130.979 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

G E C SRL a avut o cifră de afaceri de 670.176 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 670.176 599.648 705.623 676.159 694.592
Profit net 0 0 0 2.616 50.125
Capitaluri proprii -36.300 7.449 80.896 134.386 131.770
Active totale 102.533 167.208 241.599 319.335 363.882
Datorii totale 130.979 141.733 132.934 145.688 182.677
Număr mediu salariați 4 4 4 3 2

Analiză de risc — insolvență

-2.11
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4778).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.