Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

HUGO SRL

CUI
7907091
Reg. Comerț
J24/1731/1993
Înregistrată
27.11.1995
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, LOC. TĂUŢII DE SUS ORŞ. BAIA SPRIE, STR. CĂRĂMIZILOR, NR.55H, cod poștal 435103
2.95
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
30 ani (din 27.11.1995)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
7.364.202 RON
▼ 35% vs 2024
Profit net
350.170 RON
▼ 41% vs 2024
Capitaluri proprii
2.968.017 RON
▲ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,3 mil4,6 mil6,8 mil9,1 mil11 mil2021 · Cifră de afaceri: 7.299.126 RON2022 · Cifră de afaceri: 9.872.609 RON2023 · Cifră de afaceri: 8.876.371 RON2024 · Cifră de afaceri: 11.412.221 RON2025 · Cifră de afaceri: 7.364.202 RON2021 · Profit: 144.784 RON2022 · Profit: 137.221 RON2023 · Profit: 158.172 RON2024 · Profit: 597.641 RON2025 · Profit: 350.170 RON2021 · Datorii: 1.529.806 RON2022 · Datorii: 1.513.252 RON2023 · Datorii: 5.755.832 RON2024 · Datorii: 5.832.940 RON2025 · Datorii: 6.591.873 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HUGO SRL a avut o cifră de afaceri de 7.364.202 RON în 2025, cu un profit net de 350.170 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 7.364.202 11.412.221 8.876.371 9.872.609 7.299.126
Profit net 350.170 597.641 158.172 137.221 144.784
Capitaluri proprii 2.968.017 2.614.690 2.017.049 1.858.877 1.735.139
Active totale 9.733.145 8.653.040 8.011.614 3.372.129 3.264.168
Datorii totale 6.591.873 5.832.940 5.755.832 1.513.252 1.529.806
Număr mediu salariați 8 12 16 17 17

Analiză de risc — insolvență

2.95
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.