Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

GRAND PROD COM S.R.L.

CUI
7900239
Reg. Comerț
J40/7157/1995
Înregistrată
23.11.1995
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. COSMOSULUI, NR.17, SC.1, ET.1, AP.1
0.21
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4672
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
30 ani (din 23.11.1995)

Date financiare 2016

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2015
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
3.194 RON
▼ 91% vs 2015
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2015

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

092 k183 k275 k367 k458 k2012 · Cifră de afaceri: 43.896 RON2013 · Cifră de afaceri: 240.887 RON2014 · Cifră de afaceri: 458.132 RON2015 · Cifră de afaceri: 1.550 RON2016 · Cifră de afaceri: 0 RON2012 · Profit: 0 RON2013 · Profit: 54.924 RON2014 · Profit: 45.045 RON2015 · Profit: 0 RON2016 · Profit: 0 RON2012 · Datorii: 381.423 RON2013 · Datorii: 374.636 RON2014 · Datorii: 174.754 RON2015 · Datorii: 111.600 RON2016 · Datorii: 111.340 RON20122013201420152016
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GRAND PROD COM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2016, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20162015201420132012
Cifră de afaceri netă 0 1.550 458.132 240.887 43.896
Profit net 0 0 45.045 54.924 0
Capitaluri proprii 3.194 33.851 63.358 20.566 -34.357
Active totale 114.534 145.451 238.112 395.202 347.066
Datorii totale 111.340 111.600 174.754 374.636 381.423
Număr mediu salariați 1 1 1 3 3

Analiză de risc — insolvență

0.21
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2016. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4672).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.